Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

XIII KONKURS LITERACKI "Mrówko, ważko, biedronko"

W tegorocznym konkursie literackim wzięło udział 21 uczniów i uczennic szkół podstawowych z gminy Siekierczyn. Dostarczyliście do nas prace – własnoręcznie wykonane "Zeszyty w kratkę, w linię, w kropki..." przedstawiające ks. Jana Twardowskiego, Jego życie i twórczość, które po prostu nas zachwyciły. Widać tam Waszą pomysłowość, staranność, estetykę. Wykonaliście piękne ilustracje, pięknie udekorowaliście te "dzieła". Do każdego zeszytu włożyliście swoje serduszko!

Jury konkursu w osobach Baety Żółtańskiej (Grupa od Anioła Stróża), Jolanty Napadłek (Grupa od Anioła Stróża) oraz Ewy Rumińskiej (GOKiS w Siekierczynie) postanowiło podzielić uczestników na dwie kategorie wiekowe i przyznać po trzy nagrody w każdej. Oto wyniki:

Kategoria klas I – III
I miejsce: Justyna Kosowska
II miejsce: Oliwia Silwanowicz
III miejsce: Milena Madej

Kategoria klas IV – VIII
I miejsce: Laura Myślińska
II miejsce: Aleksandra Stelmach
III miejsce: Viola Józefów

Podziękowania i gratulacje przekazujemy dla pozostałych uczestników: Mai Kiecak, Szymona Heczki, Zuzanny Sawickiej, Dawida Pędlowskiego, Kariny Gajewskiej, Julii Brykner, Leny Nowak, Gabrieli Sawickiej, Julii Urygi, Julii Waszczyk, Filipa Makioli, Elizy Rolińskiej, Dominiki Rozińskiej, Barbary Mudło, Małgorzaty Wendt. Dziękujemy Wam wszystkim za udział w konkursie, za Waszą pracę i zaangażowanie. GRATULUJEMY i zapraszamy wszystkich po odbiór dyplomów, nagród i upominków, które od dziś czekają na was w Domu Kultury w Siekierczynie i w Osiedlowym Domu Kultury w Zarębie!

Jolanta Napadłek