Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

"Gminny konkurs kolęd i pastorałek” zakończony

6 lutego zakończył się ogłoszony przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Siekierczynie „Gminny konkurs kolęd i pastorałek”. Konkurs przeprowadzony był w formie online, w trzech kategoriach wiekowych: przedszkolnej, I-IV klasa szkoły podstawowej i V-VIII klasa szkoły podstawowej.

Do konkursu nadesłano 11 kolęd prezentowanych przez 8 wykonawców. Powołana w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Siekierczynie komisja konkursowa miała trudne zadanie, ze względu na bardzo wyrównany poziom artystyczny prezentowanych utworów. Po wnikliwej analizie nadesłanych nagrań komisja przyznała: I miejsce w kategorii przedszkolnej – Milenie Małkiewicz, I miejsce w kategorii klas I-IV – duetowi Alicji i Monice Pełachatej, II miejsce w tej samej kategorii - Mai Bukale i dwa pierwsze miejsca w kategorii klas V-VIII – duetowi Julity Ziubrak i Julii Kowalczyk oraz Natalii Cycyk, a II miejsce w tej kategorii przypadło Julii Waszczyk. Wszyscy wykonawcy otrzymali nagrody książkowe, dyplomy i upominki. Uczestników prosimy o odbiór nagród w Domu Kultury w Siekierczynie(dzieci z Siekierczyna) i w Osiedlowym Domu Kultury w Zarębie(dzieci z Zaręby).

Bogusław Kulszewicz